Zniżki na obowiązkowe ubezpieczenie OC uzyskasz np. za bezpieczną jazdę. Każdy kierowca stopniowo "pracuje" na swoje zniżki przez każdy kolejny rok bezkolizyjnego prowadzenia samochodu. Od czegoś jednak trzeba zacząć. Ile zapłacę za OC bez żadnych zniżek?
Ile zapłacę za OC bez żadnych zniżek?
Wysokość składki obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych w dużym stopniu zależy od wieku kierowcy oraz jego stażu w bezszkodowym prowadzeniu auta. Gdy spowodujesz na drodze szkodę albo też gdy nie posiadając samochodu, nie wykupisz polisy OC przez kilka lat z rzędu – z reguły tracisz zniżki. Cena ubezpieczenia zależy jednak również od innych czynników, między innymi od marki, wieku, przebiegu czy pojemności silnika Twojego auta, a także od sposobu użytkowania samochodu. Kierowcy taksówek, instruktorzy nauki jazdy czy samochodów dostawczych muszą liczyć się z tym, że zapłacą zwykle więcej od właściciela pojazdu, który używa samochód do celów prywatnych lub codziennych dojazdów do pracy.
Sprawdź w Allianz Online, ile kosztuje OC bez zniżek!
Korzystając z kalkulatora składki ubezpieczeniowej na Allianz Online, możesz szybko sprawdzić cenę ubezpieczenia samochodu, sprawdzić możliwe warianty dodatkowych ubezpieczeń i wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. 
Potrzebujesz pomocy w zakupie ubezpieczenia?
Zadzwoń! (pon.-piąt.: 8-18)
Ubezpiecz samochód przez Internet!
OBLICZ SKŁADKĘ ONLINE
To zajmie tylko 60 sekund.