Poszukując ubezpieczenia, zwracamy uwagę przede wszystkim na najniższą cenę. Jednak cena to nie wszystko. Warto poszukać takiej polisy, która najlepiej odpowiada naszym oczekiwaniom i płacić tylko za to, czego naprawdę potrzebujemy.
Nie wiesz, gdzie ubezpieczyc auto?
W pierwszej kolejności sprawdź, np. w Internecie, gdzie dowiesz się wszystkiego na temat oferowanych ubezpieczeń komunikacyjnych, skonfigurujesz ofertę i wykupisz polisę. Możesz to zrobić szybko i wygodnie, nie ruszając się z domowego fotela. Ale nie musisz się spieszyć. Zanim podejmiesz decyzję, możesz spokojnie i dokładnie przemyśleć swoją decyzję. W Allianz Online możesz sprawdzić różne konfiguracje, aby wybrać taką ofertę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - zarówno pod względem ceny, jak i zakresu ubezpieczeń. Możesz zmienić parametry oferty, usuwając lub dodając do niej nowe opcje.
Klienci polecają Allianz!
Przez Internet możesz szybko, wygodnie i niedrogo ubezpieczyć samochód. Pamiętaj jednak, że zawarcie umowy ubezpieczeniowej to dopiero początek. Umowę ubezpieczenia posiadaczy pojazdów mechanicznych - poza wyjątkowymi przypadkami - zawiera się na okres 12 miesięcy. Kupujesz ochronę ubezpieczeniową na cały rok, więc warto wybrać solidnego ubezpieczyciela, który cieszy się wysoką reputacją wśród klientów. O wartości wykupionego ubezpieczenia świadczy jakość oraz zakres świadczeń oferowanych w ramach poszczególnych wariantów ubezpieczeniowych. O tym najlepiej wiedzą klienci, którzy mieli już okazję skorzystać z pomocy oferowanej przez Allianz i polecają naszą ofertę.
47% Klientów przyznało najwyższe oceny w badaniu NPS (9 i 10 w skali 0-10), co oznacza, że bardzo chętnie poleciliby Allianz swoim znajomym i rodzinie (na podstawie badania satysfakcji „Net Promoter Score” z 1 kwartału 2018 roku zrealizowanego na zlecenie Allianz).
Potrzebujesz pomocy w zakupie ubezpieczenia?
Zadzwoń! (pon.-piąt.: 8-18)
Ubezpiecz samochód przez Internet!
OBLICZ SKŁADKĘ ONLINE
To zajmie tylko 60 sekund.