Ubezpieczenie OC AC online? To proste. W pierwszym kroku należy oszacować wysokość składki, korzystając z kalkulatora Allianz Online. Wystarczy wpisać dane pojazdu, który chcesz ubezpieczyć oraz informacje na temat właściciela i kierowcy samochodu. Natychmiast po wykonaniu tych czynności poznasz cenę Twojego ubezpieczenia – najczęściej w kilku wariantach.
Wybierz jeden z przedstawionych wariantów i dopasuj go do swoich potrzeb, aby uzyskać idealny pakiet ubezpieczeń dla Twojego auta. Sprawdzaj różne opcje i skonfiguruj najlepiej dopasowany zakres ochrony ubezpieczeniowej. Następnie wybierz metodę płatności. W ostatnim kroku uzupełnij dane do polisy, zapoznaj się z  przedstawioną propozycją zawarcia umowy, i gdy ją zaakceptujesz zapłać składkę online.
Komplet dokumentów związanych z Twoją polisą możesz pobrać na dysk swojego komputera lub wydrukować. Jeżeli wymagane będą oględziny auta, w najbliższym czasie skontaktuje się z Tobą rzeczoznawca Allianz Online w celu umówienia terminu i miejsca oględzin.
Potrzebujesz pomocy w zakupie ubezpieczenia?
Zadzwoń! (pon.-piąt.: 8-18)
Ubezpiecz samochód przez Internet!
OBLICZ SKŁADKĘ ONLINE
To zajmie tylko 60 sekund.