Kalkulacja składki obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych to czynność szybka, łatwa i wygodna. Wystarczy komputer podłączony do Internetu oraz kilka minut Twojego czasu. I gotowe!
Zobacz, jak szybko obliczyć składkę
Jak to zrobić? Zanim przystąpisz do obliczania składki, przygotuj dowód osobisty, prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny ubezpieczanego pojazdu. W tych dokumentach znajdują się dane potrzebne do wyliczenia składki OC, więc dobrze mieć je pod ręką. Możesz oszacować składkę także, jeśli jeszcze nie posiadasz dowodu rejestracyjnego samochodu. Zapisaną kalkulację możesz zmienić lub uzupełnić w każdej chwili.
Oblicz składkę ubezpieczenia OC w naszym kalkulatorze!
Kliknij przycisk "Oblicz składkę" i rozpocznij kalkulację. W pierwszym kroku odpowiedz na kilka pytań o rodzaj ubezpieczanego pojazdu i warunki jego użytkowania, a w drugim - kto jest właścicielem i kierowcą pojazdu. Natychmiast po uzupełnieniu powyższych danych zobaczysz proponowaną kalkulację składki Twojego ubezpieczenia. W tym kroku możesz wybrać wariant ubezpieczenia, a następnie dopasować go do swoich potrzeb. Sporządzoną kalkulację możesz zapisać na swoim koncie i wrócić do niej w każdej chwili, również korzystając z urządzenia mobilnego.
Potrzebujesz pomocy w zakupie ubezpieczenia?
Zadzwoń! (pon.-piąt.: 8-18)
Ubezpiecz samochód przez Internet!
OBLICZ SKŁADKĘ ONLINE
To zajmie tylko 60 sekund.