Polisa OC na Twoje auto
w zasięgu ręki

Ubezpieczenie OC to konieczność. Dlatego często szukamy oszczędnego rozwiązania. Allianz Online to najlepszy sposób, by szybko kupić ubezpieczenie OC w korzystnej cenie. Skorzystaj z kalkulatora i znajdź ofertę dopasowaną do swoich potrzeb. To zajmie tylko 60 sekund!

 

OBLICZ SKŁADKĘ

Ubezpieczenie OC to konieczność

Dlatego często szukamy oszczędnego rozwiązania. Sprawdź ofertę na 2020 rok w Allianz i  dopasuj ją do Twoich potrzeb. 

OC obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

W razie wypadku

Jeśli jesteś sprawcą wypadku, w razie szkody wyrządzonej innej osobie, odszkodowanie zostanie wypłacone z Twojej polisy OC. Nawet najtańsze OC w Allianz zapewnia ochronę do kwoty  5 210 000 EUR – w przypadku szkód wyrządzonych innej osobie (czyli np. utrata zdrowia, śmierć poszkodowanego) oraz 1 050 000 EUR – dla szkód w mieniu (czyli np. uszkodzenie drugiego samochodu czy innego mienia należącego do poszkodowanego). Allianz odpowiada za szkody wyrządzone w związku z ruchem pojazdu – niezależnie od tego, kto go prowadził, a także za szkody powstałe przy wsiadaniu i wysiadaniu z pojazdu, bezpośrednio przy załadowaniu i rozładowaniu pojazdu oraz podczas zatrzymania, postoju lub garażowania. 

 

Lepsza polisa w Allianz

Cieszymy się wysoką reputacją wśród klientów, a posiadacze polis Allianz doceniają bardzo dobrą jakość obsługi. 47% Klientów przyznało najwyższe oceny w badaniu satysfakcji (9 i 10 w skali 0-10), co oznacza, że bardzo chętnie poleciliby Allianz swoim znajomym i rodzinie (na podstawie badania satysfakcji „Net Promoter Score” z 1. kwartału 2018 roku zrealizowanego na zlecenie Allianz).

Wygoda
Ubezpieczenie OC w Allianz Online pozwala zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas.
Składkę wyliczysz w 60 sekund, korzystając z kalkulatora online, a polisę kupisz przez Internet - szybko, wygodnie, bez wychodzenia z domu. 

Uzyskasz pomoc i łatwy dostęp do dokumentów związanych z ubezpieczeniem. Zyskasz pewność i spokój, bo Allianz to marka, którą polecają kierowcy.
OC bez wychodzenia z domu
Tanie OC

Atrakcyjna cena ubezpieczenia w Allianz

W Allianz Online już na starcie uzyskasz atrakcyjną cenę na OC za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia.
Kupując pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, wybierzesz taki zakres ochrony, jakiego potrzebujesz i zapłacisz tylko za to, czego potrzebujesz. Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń. Tym sposobem polisa będzie dopasowana do Twoich potrzeb.

Potrzebujesz pomocy w zakupie ubezpieczenia?
Zadzwoń! (pon.-piąt.: 8-18)
Ubezpiecz samochód przez Internet!
OBLICZ SKŁADKĘ ONLINE
To zajmie tylko 60 sekund.
Camper
Wsparcie finansowe w razie poniesienia uszczerbku na zdrowiu lub śmierci w następstwie wypadku drogowego

Więcej informacji
Camper
Ochrona Twojego pojazdu w razie utraty, zniszczenia, uszkodzenia lub kradzieży

Więcej informacji
Camper
Pomoc drogowa 24h, 7 dni w tygodniu w przypadku kolizji, uszkodzeniu opon, awarii akumulatora
 
Więcej informacji
Camper
Naprawa lub wymiana szyb do 3 000 zł bez utraty zniżek z AC
 
Więcej informacji
Camper
Zwrot kosztów profesjonalnego pełnomocnika oraz kosztów sądowych związanych z użytkowaniem Twojego samochodu 
 
Więcej informacji
Potrzebujesz pomocy w zakupie ubezpieczenia?
Zadzwoń! (pon.-piąt.: 8-18)
Ubezpiecz samochód przez Internet!
OBLICZ SKŁADKĘ ONLINE
To zajmie tylko 60 sekund.
Ubezpieczenia Allianz dostępne u agenta
Ubezpieczenia Allianz dostępne u Agenta
Szukasz innego ubezpieczenia w Allianz? A może chcesz porozmawiać i skorzystać z doradztwa profesjonalnego Agenta Allianz?
UMÓW SPOTKANIE Z AGENTEM
 
Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia , w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Allianz oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.