Ubezpieczenie NNW

Może zapewnic finansową pomoc po wypadku, kiedy ucierpi zdrowie kierowcy lub pasażerów. To także wsparcie dla rodziny w przypadku śmierci kierowcy. Ubezpieczenie obejmuje też wypadki, które powstaną podczas wsiadania, pakowania, postoju lub naprawy pojazdu. 

POLICZ SKŁADKĘ
300% sumy ubezpieczenia na wypadek śmierci kierowcy
Polisa NNW w Allianz zapewnia wsparcie finansowe w najtrudniejszej sytuacji powstałej na skutek nieszczęśliwego wypadku - śmierci kierowcy i pasażerów. Wówczas świadczenie otrzyma Twoja rodzina - lub też poszkodowane rodziny zmarłych pasażerów.


W Allianz Online świadczenie za śmierć pasażerów wynosi 10 000 zł, 20 000 zł lub 30 000 zł - w zależności od wybranego wariantu NNW. Natomiast odszkodowanie za śmierć kierowcy wynosi aż trzykrotność tej sumy, czyli odpowiednio: 30 000 zł, 60 000 zł albo 90 000 zł.
Świadczenie dla kierowcy

Zalety ubezpieczenia NNW w Allianz Online

Polisa NNW w Allianz może zapewnić wsparcie finansowe, które możesz przeznaczyć na leczenie, rehabilitację czy pokrycie braków finansowych na czas niezdolności do pracy.
Nieszczęśliwe zdarzenie może wyłączyć Cię z aktywnego życia na dłuższy czas. W takim przypadku dodatkowe pieniądze bardzo się przydają – pomogą w rehabilitacji i uzupełnieniu domowego budżetu.
Niestety na polskich drogach cały czas ginie wielu kierowców i pasażerów. W takim przypadku rodzina może otrzymać finansowe wsparcie. W Allianz Online w przypadku śmierci kierowcy w wypadku rodzina może otrzymać 300% sumy ubezpieczenia.

Refundacja kosztów leczenia

Nie musisz martwić się kosztami leczenia lub rehabilitacji. W ramach ubezpieczenia  możesz otrzymać refundacje kosztów zabiegów, badań i operacji, honorariów lekarskich, kosztów protez, środków pomocniczych i opatrunkowych czy sprzętu rehabilitacyjnego.
Koszty leczenia lub rehabilitacji są pokrywane bez względu na wysokość ustalonego uszczerbku na zdrowiu. Maksymalna kwota świadczenia zależy od wybranego wariantu NNW i wynosi 10% sumy ubezpieczenia.

Ubezpieczenie NNW

Wysokość odszkodowania za utratę zdrowia

Wsparcie finansowe za utratę zdrowia może otrzymać kierowca i każdy z pasażerów, którzy ulegli nieszczęśliwemu wypadkowi. Wysokość odszkodowania ustalana jest procentowo, w zależności od poniesionego uszczerbku na zdrowiu.

Maksymalna wysokość odszkodowania zależy od sumy ubezpieczenia NNW, którą wybierasz, tj. 10 000 zł, 20 000 zł lub 30 000 zł.

Kupując NNW w Allianz, wybierz taką sumę ubezpieczenia, jaka odpowiada Twoim potrzebom.

Odszkodowanie
Potrzebujesz pomocy w zakupie ubezpieczenia?
Zadzwoń! (pon.-piąt.: 8-18)
Ubezpiecz samochód przez Internet!
OBLICZ SKŁADKĘ ONLINE
To zajmie tylko 60 sekund.
Camper
Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych 

Więcej informacji
Camper
Ochrona Twojego pojazdu w razie utraty, zniszczenia, uszkodzenia lub kradzieży

Więcej informacji
Camper
Pomoc drogowa 24h, 7 dni w tygodniu w przypadku kolizji, uszkodzeniu opon, awarii akumulatora
 
Więcej informacji
Camper
Naprawa lub wymiana szyb do 3 000 zł bez utraty zniżek z AC

Więcej informacji
Camper
Zwrot kosztów profesjonalnego pełnomocnika oraz kosztów sądowych związanych z użytkowaniem Twojego samochodu

Więcej informacji
Potrzebujesz pomocy w zakupie ubezpieczenia?
Zadzwoń! (pon.-piąt.: 8-18)
Ubezpiecz samochód przez Internet!
OBLICZ SKŁADKĘ ONLINE
To zajmie tylko 60 sekund.
Ubezpieczenia Allianz dostępne u agenta
Ubezpieczenia Allianz dostępne u Agenta
Szukasz innego ubezpieczenia w Allianz? A może chcesz porozmawiać i skorzystać z doradztwa profesjonalnego Agenta Allianz?
UMÓW SPOTKANIE Z AGENTEM
 
Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia, w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Allianz oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.