Wsparcie finansowe po wypadku dla kierowcy i pasażerów

Ubezpieczenie NNW

Może zapewnic finansową pomoc po wypadku, kiedy ucierpi zdrowie kierowcy lub pasażerów. To także wsparcie dla rodziny w przypadku śmierci kierowcy. Ubezpieczenie obejmuje też wypadki, które powstaną podczas wsiadania, pakowania, postoju lub naprawy pojazdu. 

POLICZ SKŁADKĘ
 • 300% sumy ubezpieczenia na wypadek śmierci kierowcy
  Polisa NNW w Allianz zapewnia wsparcie finansowe w najtrudniejszej sytuacji powstałej na skutek nieszczęśliwego wypadku - śmierci kierowcy i pasażerów. Wówczas świadczenie otrzyma Twoja rodzina - lub też poszkodowane rodziny zmarłych pasażerów.


  W Allianz Online świadczenie za śmierć pasażerów wynosi 10 000 zł, 20 000 zł lub 30 000 zł - w zależności od wybranego wariantu NNW. Natomiast odszkodowanie za śmierć kierowcy wynosi aż trzykrotność tej sumy, czyli odpowiednio: 30 000 zł, 60 000 zł albo 90 000 zł.
  Świadczenie dla kierowcy
 • Zalety ubezpieczenia NNW w Allianz Online

  Polisa NNW w Allianz może zapewnić wsparcie finansowe, które możesz przeznaczyć na leczenie, rehabilitację czy pokrycie braków finansowych na czas niezdolności do pracy.
  Nieszczęśliwe zdarzenie może wyłączyć Cię z aktywnego życia na dłuższy czas. W takim przypadku dodatkowe pieniądze bardzo się przydają – pomogą w rehabilitacji i uzupełnieniu domowego budżetu.
  Niestety na polskich drogach cały czas ginie wielu kierowców i pasażerów. W takim przypadku rodzina może otrzymać finansowe wsparcie. W Allianz Online w przypadku śmierci kierowcy w wypadku rodzina może otrzymać 300% sumy ubezpieczenia.

  Refundacja kosztów leczenia

  Nie musisz martwić się kosztami leczenia lub rehabilitacji. W ramach ubezpieczenia  możesz otrzymać refundacje kosztów zabiegów, badań i operacji, honorariów lekarskich, kosztów protez, środków pomocniczych i opatrunkowych czy sprzętu rehabilitacyjnego.
  Koszty leczenia lub rehabilitacji są pokrywane bez względu na wysokość ustalonego uszczerbku na zdrowiu. Maksymalna kwota świadczenia zależy od wybranego wariantu NNW i wynosi 10% sumy ubezpieczenia.

  Ubezpieczenie NNW
 • Wysokość odszkodowania za utratę zdrowia

  Wsparcie finansowe za utratę zdrowia może otrzymać kierowca i każdy z pasażerów, którzy ulegli nieszczęśliwemu wypadkowi. Wysokość odszkodowania ustalana jest procentowo, w zależności od poniesionego uszczerbku na zdrowiu.

  Maksymalna wysokość odszkodowania zależy od sumy ubezpieczenia NNW, którą wybierasz, tj. 10 000 zł, 20 000 zł lub 30 000 zł.

  Kupując NNW w Allianz, wybierz taką sumę ubezpieczenia, jaka odpowiada Twoim potrzebom.

  Odszkodowanie
Potrzebujesz pomocy w zakupie ubezpieczenia?
Zadzwoń! (pon.-piąt.: 8-18)
Ubezpiecz samochód przez Internet!
OBLICZ SKŁADKĘ ONLINE
To zajmie tylko 60 sekund.

 

Sprawdź inne ubezpieczenia komunikacyjne
Allianz Online

Camper
OC 
Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych 

Więcej informacji
Camper
AC 
Ochrona Twojego pojazdu w razie utraty, zniszczenia, uszkodzenia lub kradzieży

Więcej informacji
Camper
Assistance
Pomoc drogowa 24h, 7 dni w tygodniu w przypadku kolizji, uszkodzeniu opon, awarii akumulatora
 
Więcej informacji
Camper
Ubezpieczenie szyb 
Naprawa lub wymiana szyb do 3 000 zł bez utraty zniżek z AC

Więcej informacji
Camper
Ochrona prawna 
Zwrot kosztów profesjonalnego pełnomocnika oraz kosztów sądowych związanych z użytkowaniem Twojego samochodu

Więcej informacji
Potrzebujesz pomocy w zakupie ubezpieczenia?
Zadzwoń! (pon.-piąt.: 8-18)
Ubezpiecz samochód przez Internet!
OBLICZ SKŁADKĘ ONLINE
To zajmie tylko 60 sekund.
Ubezpieczenia Allianz dostępne u agenta
Ubezpieczenia Allianz dostępne u Agenta
Szukasz innego ubezpieczenia w Allianz? A może chcesz porozmawiać i skorzystać z doradztwa profesjonalnego Agenta Allianz?
UMÓW SPOTKANIE Z AGENTEM
 
Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia, w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Allianz oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.