Ubezpieczenie szyb samochodowych

Próba włamania, grad, silny wiatr… albo przypadkowy kamień spod kół ciężarówki. Jest wiele sytuacji, w których szyba w Twoim aucie może zostać uszkodzona. Lepiej mieć na to ubezpieczenie. Zwłaszcza, że dzięki niemu nie tracisz zniżek na AC w kolejnym roku

OBLICZ SKŁADKĘ ONLINE

Ryzyko nie tylko finansowe

Czy warto ryzykować konsekwencje zdrowotne i prawne, a może nawet życie, ignorując uszkodzenie szyby? Przecież możesz to naprawić, nie tracąc zniżek.

Pęknięta szyba naraża kierowcę i pasażerów na ryzyko wypadku. Dlatego za jazdę z uszkodzoną szybą grozi mandat, a nawet zatrzymanie dowodu rejestracyjnego.

lkkjjkj
Co obejmuje ubezpieczenie szyb?

Co obejmuje ubezpieczenie szyb?

Uszkodzenie szyby to spory wydatek i często występująca szkoda samochodowa. Wymiana szyby z czujnikami to koszt około 1000 zł w zależności od marki i modelu, a z ogrzewaniem nawet 2000 zł. 

Dzięki opcji ubezpieczenia szyb możesz naprawić lub wymienić szyby: przednią, boczne, tylną i nie stracisz zniżek w Allianz Online w ubezpieczeniu AC jeśli wartość wypłaconych odszkodowań z tego tytułu nie przekroczy 3000 zł.

Masz AC? To ubezpieczenie jest dla Ciebie.

Szczególnie jeśli dużo jeździsz i szyby w Twoim aucie są szczególnie narażone na odpryski, pęknięcia czy stłuczenie. W Allianz Online możesz to naprawić z ubezpieczenia szyb samochodowych i nie wpłynie to na wysokość składki AC  w kolejnym roku.

 

Roczny limit kosztów naprawy, jaki masz do dyspozycji w ramach ubezpieczenia szyb wynosi 3 000 zł. A składka jest naprawdę niewysoka. Sprawdź sam.

sds
Potrzebujesz pomocy w zakupie ubezpieczenia?
Zadzwoń! (pon.-piąt.: 8-18)
Ubezpiecz samochód przez Internet!
OBLICZ SKŁADKĘ ONLINE
To zajmie tylko 60 sekund.
Camper
Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych 

Więcej informacji
Camper
Ochrona Twojego pojazdu w razie utraty, zniszczenia, uszkodzenia lub kradzieży

Więcej informacji
Camper
Pomoc drogowa 24h, 7 dni w tygodniu w przypadku kolizji, uszkodzeniu opon, awarii akumulatora
 
Więcej informacji
Camper
Wsparcie finansowe w razie poniesienia uszczerbku na zdrowiu lub śmierci w następstwie wypadku drogowego

Więcej informacji
Camper
Zwrot kosztów profesjonalnego pełnomocnika oraz kosztów sądowych związanych z użytkowaniem Twojego samochodu

Więcej informacji
Potrzebujesz pomocy w zakupie ubezpieczenia?
Zadzwoń! (pon.-piąt.: 8-18)
Ubezpiecz samochód przez Internet!
OBLICZ SKŁADKĘ ONLINE
To zajmie tylko 60 sekund.
Ubezpieczenia Allianz dostępne u agenta
Ubezpieczenia Allianz dostępne u Agenta
Szukasz innego ubezpieczenia w Allianz? A może chcesz porozmawiać i skorzystać z doradztwa profesjonalnego Agenta Allianz?
UMÓW SPOTKANIE Z AGENTEM
 
Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia, w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Allianz oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.